Набережна Дунаю

З неї починається місто. Тут можна насолоджуватись чарівним видом на Дунай, побачити сусідню Румунію, відпочити на зручних лавках. Ввечорі ліхтарики по всій набережній створюють атмосферу затишку та спокою. Це прекрасне місця для відпочинку з родиною та друзями. Тут є кафе, жива музика та безліч простору для катання та ігор.

Пам'ятник морякам - дунайцям

Пам’ятник морякам – дунайцям Дунайської військової флотилії представляє собою катер, що стрімко долаєвелику хвилю. На сьогоднішній день – це симлов мужності моряків – дунайців, що хоробро захищали землі Бессарабії від німецько-фашистських окупантів.

Ізмаїльська картинна галерея

Картинна галерея має багату колекцію пам’яток мистецтва різних історичних періодів. В ній представлені мистецтво народів Сходу, українське та російське мистецтво XVII – XXI ст., західноєвропейське мистецтво XVI-XIX ст., іконопис і предмети культів. Виставки представляють шедеври світового мистецтва з колекцій відомих музеїв Молдавії, Румунії, Вірменії, Азербайджану, країн Балтії, Італії, Німеччини та багатьох інших країн світу. За 30 років галерею відвідало понад два мільйони глядачів, відкрито більше 600 художніх виставок.

Свято-Покровський кафедральний собор

За даними істориків собор буів збудований на місті старої дерев’яної церкви, побудованої ще за турецьких часів. Автором архітектурного проекту собору був Авраам Іванович Мельников, професор архітектури та ректор Академії мистецтв м. Москва. Розпис стін проводив художник Павло Піскарьов. На стінах собору присутні розписи за ескізами самого Васнєцова.

Історичний музей О.В. Суворова

Музей є архітектурною пам’яткою ХІХ ст. За багатством фондових колекцій він займає значне місце серед музеїв Одеського регіону і України. В основі колекції зібрання, які відображають військово-історичну специфіку музею. Це -колекції обмундирування, спорядження західноєвропейської,  радянської та української армій XVII-XXI ст., найцікавіші твори батального живопису, графіки, скульптури тощо.

Діорама ``Штурм фортеці Ізмаїл``

Мала мечеть купольного типу – зразок мусульманської архітектури. Це єдина споруда, що зберіглася від турецької фортеці. Діорама, яка є пам’ятником панаромного мистецтва, присвячена славному штурму фортеці Ізмаїл. Вона була створена Студією ім. М.Б,. Грєкова і являє собою полотно довжиною 20 метрів і висотою 8 метрів.