Розваги

Центр сімейного відпочинку ``Dream Life``

Спортивно-розважальний центр DREAM LIFE пропонує Членам клубу унікальну можливість – змінити своє життя, зробивши його більш яскравим, активним, насиченим і здоровим. Центр гостинно відкриває свої двері в світ краси, комфорту і здоров’я для всіх, кому важливий процес самовдосконалення.
DREAM LIFE – унікальне місце в Ізмаїлі, яке пропонує широкий спектр спортивно-розважальних і сервісних послуг, доступних для членів Клубу: 22-метровий плавальний басейн (постійна температура води – 28 градусів), екологічний басейн для дітей з підігрівом (постійна температура води – 31 градус); комплекс саун і парних (дві фінські сауни і одна з парогенератором), холодна купіль з фільтрацією; численні бари, кафе ресторанного типу (в тому числі і дитяче кафе) і Lounge Zone на території комплексу; міні-сад з професійними нянями і вихователями, які забезпечать максимально комфортне і безпечне перебування дитини на території комплексу, і багато іншого .

Сайт: http://dreamlifeizmail.com.ua
Пошта: dreamlifeizm@gmail.com
Телефон: +380682225122

База выдпочинку ``Дунай``

База відпочинку «Дунай» – це «зелений» розважальний комплекс, що розташувався на мальовничому березі Кислицького рукава Дунаю в 7 км від м. Ізмаїл. На базі відмінно поєднується відпочинок від сімейного пікніка на Weekend до екскурсійного туру по Кілійському рукаву Дунаю. Цілий рік до Ваших послуг упорядковані, двох-, трьох- і чотиримісні номери, розташовані в комфортабельних корпусах і дерев’яних котеджах. В кожному номері: затишна обстановка, м’які меблі, супутникове телебачення і повний санузел.Обособленная зона відпочинку являє собою мальовничий куточок зеленої природи, прикрашений штучним зариблення озером, в якому є місця для купання і рибного лову. Для створення більшого комфорту, по периметру озера розташовані затишні пікнік-павільйони з мангалами, де ви зможете добре провести час як з сім’єю, так і в компанії друзів.

Сайт: www.izmail-tour.com
Пошта: zmailtur2017@gmail.com
Телефон: +38 (067) 558 29 55